Easy Route Trafik - Navigasyon

Şimdinin Değil Sonranın Rotası
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 175 M
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma EasyRoute Navi
İş çıkışında trafik nasıl olacak? Saat kaçta yola çıksam hedefe en hızlı varırım? gibi soruların yanıtını bulmak artık çok kolay EasyRoute Trafik - Navigasyon uygulaması sayesinde tahmini trafik bilgisi ve iş çıkışındaki rotanızı çizin ve boş yollardan he

EasyRoute Trafik - Navigasyon uygulaması yeni geliştirilmiş ve bir çok kaynaktan anlık olarak veri toplanay bir iOS uygulamasıdır yapımcıların üzerinde durduğu en önemli konu ise tahmini trafik bilgisi, Önceki günler ve trafik kazalarını anlık kontrol ederek 24 saat sonrasına kadar tahmini trafik yoğunluğunu gösterebiliyor. Sadece bu kadar değil uygulama içerisinde aracınızı seçerek veya kendi ayarlarınızı yaparak hedefinizin maliyetini ve kaç litre yakıt harcayacağınızı görebilirsiniz. Yeni radar sistemi ile uyumlu olan uygulama tahmini ortalama hızınızı ölçüyor ve sizi hızınız konusunda uyarıyor. Gideceğiniz yeri seçtiğinizde size Hızlı, Ekonomi ve Konforlu rota olarak üçe ayırıyor her rotanın kendine has özellikleri var ve bu özellikleri adından da anlamak mümkün.

Uygulama içerisinde bir çok entegre hizmet var ve sadece navigasyon değil bir yerel rehber görevi görüyor. Hastahaneler, eczaneler, marketler, ATM ve bir çok hizmete kolayca erişebilirsiniz. Araç kullanırken ben kullanamam diyenler için ise ses ile komut ile hedefinize sesli komut sayesinde ulaşabilirsiniz. Harita görünümü uydu görünümü ve 2D görünümü ekstra olarak bulunuyor uygulamada. EasyRoute Trafik - Navigasyon uygulaması sizin gittiğiniz yolları ve ortalama yol hız yakıt bilginizi kayıt eder sonucu size rapor eder bu bilgileri kaybetmek istemiyor iseniz uygulama içerisinden üye olabilirsiniz. Favori mekanlar oluşturarak sesli komut ile daha kolay erişim sağlayıp işlemlerinizi pratik şekilde halledebilirsiniz. Güzergahınızda yol yapım, kaza, konser gibi bir çok etkinlik gibi olaylarda sizi bilgilendirir gerekirse yolunuzu değiştirmenizi önerir.

Daha Fazla Göster
Easy Route Trafik - Navigasyon indir
DİĞER SÜRÜMLER