Easy Route Trafik - Navigasyon

Hedefe En Kolay Yoldan Ulaş!
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.9 MB
  • Version 2.3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma EasyRoute Navi
Easy Route Trafik ve Navigasyon uygulaması telefonunuzda küçük yer kaplayan bir navigasyon uygulamasıdır. Öne çıkan diğer özelliği ise Trafik verilerini güncel şekilde aktarması ile kullanıcılarını en kısa rotadan ve en hızlı rotadan götürmeye çalışır.

Easy Route Trafik ve Navigasyon uygulaması şimdiye kadar yapılmış en iyi navigasyon uygulamalarından biri olma şansına oldukça yakın. İçerisinde bulunan modüller sayesinde sürekli güncel yol bakım bilgilerine ulaşarak rotanızı bu tür bakım çalışmalarınızın olduğu yerden geçirmez üstelik kaza oluşan yollardaki trafiğin tahmini açılma süresini gerçeğe en yakın şekilde hesaplayıp trafiğe en iyi hangi saatlerde çıkmanız gerektiği konusunda sizleri bilgilendiriyor.

Toplantıdan sonra trafiğe mi çıkacaksınız? iki saatlik bir toplantınız var ve başka bir toplantıya yetişmeniz gerekiyor. Çözüm çok basit Easy Route Trafik ve Navigasyon uygulaması ile saatler sonrasına rota oluşturup tahmini trafik bilgisi ve en hızlı rota bilgilerini alabilir önünüzdeki 24 saat boyunca planlama bilgisi alabilirsiniz.

Efsane bir özellik daha Yakıtınız mı azaldı? bu sorununuza uygulamanın bir çözümü var uygulama içerisinden çeşitli araç yelpazesinin içinden aracınızı seçin yakıt türünü seçin ve rotanızı oluşturun tahmini yakıt tüketimini uygulamada gösterecektir, Bu sayede aracınızı akıllı bir araca çevirme fırsatı sizin elinizde. Benim acelem yok ben hedef rahat ulaşayım yeter diyenle içinde rota oluşturan navigasyon uygulaması konforlu rota adında sizin en rahat gidebileceğiniz rotayı çizerek hedefe rahat ulaşmanıza olanak sağlıyor. Sadece navigasyon özelliği görmeyip istediğiniz taktirde Eczane, ATM, Hasta hane, Pazar gibi mekanları ekranda gösterip rotanıza ekleyebilir hale getiriyor. Gittiğiniz yolları nerelerde ne kadar vakit geçirdiğinizi merak ediyor ve aracınızın tüketimini günlük, haftalık, aylık olarak almak istiyorsanız uygulama sizler için bu görevleri üsleniyor ve size rapor sunuyor.
Daha Fazla Göster
Easy Route Trafik - Navigasyon indir
DİĞER SÜRÜMLER